Home » Recenzje kosmetyków » Z włosem i pod włos – szampon BeSave do włosów suchych i zniszczonych

Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew – słońce, woda, wiatr… czyli to czego nasze włosy nie lubią najbardziej. W okresie letnim włosy narażone są na liczne czynniki, które powodują ich przesuszenie – po wakacyjnych eskapadach często tracą swój piękny połysk, stają się matowe i brak im blasku.

Jeśli Twoje włosy potrzebują odżywienia, wypróbuj szampon naturalny BeSave do włosów suchych i zniszczonych. Znajdziesz go w dużej butelce o pojemności 0,5 litra – ten naturalny szampon jest nie tylko wydajny, ale także super skuteczny. Poprawia kondycję włosów dzięki zawartości bogactwa składników aktywnych tj.: rumiankowa woda kwiatowa, gliceryna roślinna, ekstrakt z liści rokitnika, proteiny pszenicy, wyciąg z liści oliwki. Twoje włosy będą pachnieć miodem i cytryną!

Naturalny szampon besave bez sls

Co więcej szampon naturalny BeSave posiada aż dwa certyfikaty niezależnych organizacji: Ecocert i Cosmebio, co stanowi najlepsze potwierdzenie wysokiej jakości tego wspaniałego kosmetyku. Szampon, tak jak wszystkie produkty marki BeSave, powstał przy użyciu składników organicznych, nie zawiera żadnych sztucznych składników zapachowych czy barwników, nie zawiera parabenów, silikonu czy składników genetycznie modyfikowanych oraz szkodliwych związków chemicznych tj. SLS (Sodium Lauryl Sulfate), ALS (Ammonium Lauryl Sulfate), które wysuszają włosy i skórę głowy. Ponadto, jeśli troszczysz się o środowisko – możesz mieć swój niewielki wkład w poprawę jego stanu – opakowanie szamponu pochodzi z materiałów przetworzonych i nadaje się do recyclingu.

Na koniec – krótka ciekawostka dotycząca pozyskiwania rokitnika do wytworzenia szamponu do włosów zniszczonych – liście tej cennej rośliny pozyskiwane są w szczególnie troskliwy sposób. Dziki rokitnik porasta stoki południowej części Alp Francuskich. Bogaty w witaminy (C, E, A, F) i pierwiastki (wapno, żelazo, fosfor) bywa nazywany „syberyjskim ananasem”. Zawartość witaminy C w niepozornym rokitniku jest 30 razy większa niż pomarańczach. Kwas palmitooleinowy zawarty w rokitniku wzbogaca warstwę lipidową naskórka – tworząc na powierzchni skóry naturalną barierę ochronną. Dlatego właśnie rokitnik pochodzący z upraw organicznych jest jednym z głównych składników naturalnego szamponu BeSave – nie tylko odżywia włosy, ale przede wszystkim dba o doskonałą kondycję skóry głowy.

Szampon do włosów suchych i zniszczonych Save – jest wydajny, przyjemny, pięknie pachnie, ma doskonały skład i cenę – numero Uno!

Tutaj kupisz Szampon BeSave do włosów suchych i zniszczonych.