Home » Bez kategorii » Tonik do twarzy Absolute Organic

Dziś na celowniku tonik do twarzy Absolute Organic. Super jakość za super cenę. Na początek kilka słów o tonizacji skóry twarzy – dlaczego jest ona ważna?

Tonizacja skóry twarzy

Tonizacja twarzy nie tylko pomaga usunąć zanieczyszczenia czy resztki makijażu, z którymi nie poradził sobie żel do mycia twrazy czy mleczko oczyszczające. Tonik przywraca naszej skórze odpowiednie pH czyli kwaśny odczyn. Kwaśny odczyn skóry pomaga w obronie przed czynnikami patologicznymi tj, bakterie i grzyby. Zmiany w naturalnej florze bakteryjnej skóry powodują występowanie reakcji patologicznych. Jeśli nie używasz makijaż – tonizuj skórę nawet kilkakrotnie w ciąga dnia – każdorazowo odbudowujesz jej naturalne funkcje obronne.

Tonik z aloesem Absolute Organic

Tonik Absolute Organic oparty na wyciągu z aloesa to doskonałe rozwiązanie dla osób o cerze wrażliwej, która nie toleruje substancji drażniących i wysuszających. Tonik dobrze spisuje się także w pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej – reguluje produkcję sebum, matuje i zmiękcza skórę. Tonik wzbogacony jest ekstraktem z szałwi, która stanowi naturalne roślinne źródło kwasów Omega 3 i 6. Kwasy Omega – niezastąpione składniki zdrowej diety, mają także zbawienny wpływ na skórę stosowane w kosmetykach pielęgnacyjnych.

Skóra potraktowana tonikiem Absolute Organic jest odświeżona, miękka i gładka – wyraźnie zmatowiona. Polecamy!

Tutaj kupisz Tonik z aloesem Absolute Organic